شرکت نرم افزاری نوماتک

اپلیکیشن CRM نوماتک

نسخه تلفن هوشمند CRM نوماتک به شما کمک می‌کند به آسانی وضعیت مشتریان خود را در هر مرحله از فروش مدیریت کنید، وظایف و جلسات خود را پیگیری کنید و گزارش‌های کاملی از وضعیت فروش خود مشاهده کنید.امکانات اپلیکیشن CRM نوماتک


مدیریت سرنخ‌ها

اطلاعات کاملی از سرنخ‌ها و مشتریان بالقوه خود را هر جا که هستید با استفاده از تلفن همراه خود ثبت کنید. اطلاعات اولیه، اطلاعات تماس و محصولات درخواستی سرنخ‌ها را مدیریت کنید و تاریخچه‌ای از فعالیت‌های انجام شده بر روی هر سرنخ را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید به راحتی با امکان جستجو، در لحظه به اطلاعات سرنخ مورد نظر دست پیدا کنید.

مدیریت مخاطبین

شما می‌توانید فهرستی از مخاطبین خود را در اختیار داشته باشید، مخاطب جدید ثبت کنید و با امکان جستجوی پیشرفته به سرعت به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابید.

مدیریت فروش

شما می‌توانید فهرستی از سفارش‌های فروش را با جزئیات آن مشاهده کنید. همچنین فرصت‌های فروش و فروش‌های انجام شده در بازه زمانی را بر روی نمودارهای گرافیکی مشاهده کنید.

داشبورد تحلیلی

در لحظه از آخرین وضعیت کسب‌وکار خود آگاه شوید. روند رشد سرنخ‌های بازاریابی، فرصت‌های معاملاتی، فروش‌ها و پشتیبانی‌های انجام شده را در بازه‌های زمانی مورد نظر بر روی نمودار مشاهده کنید.