شرکت نرم افزاری نوماتک


NEF چیست؟

NEF یا به صورت کامل‌تر Nomatec Enterprise Framework، زیرساختی است که نوماتک منحصراً برای توسعه راهکارهای نرم‌افزاری خود طراحی کرده است. توسعه نرم‌افزار ERP بر بستر NEF امکانات گسترده‌ای را در اختیار کسب‌وکارهایی قرار می‌دهد که می‌خواهند به سرعت به تغییرات بازار پاسخ دهند و همواره پیشرو باشند.


قابلیت‌های زیرساخت NEF


کیفیت، یکپارچگی و مدیریت پایگاه داده

بهره‌گیری از زیرساخت NEF به شما کمک می‌کند، عملیات کسب‌وکار را به راحتی مدیریت کنید و پیچیده‌ترین محاسبات بر روی حجم زیادی از اطلاعات را در لحظه انجام دهید. همچنین می‌توانید از امکان چندمستأجری یا Multitenancy در پیاده‌سازی راهکار نرم‌افزاری خود نیز بهره‌مند شوید.

بیشتر بدانید
توسعه نرم‌افزار

زیرساخت NEF قابلیت‌های منحصر به فردی را پیرامون ابزارهای توسعه فراهم کرده است که سرعت توسعه، سفارشی‌سازی، پیکربندی و پیاده‌سازی نرم‌افزار را به شدت افزایش داده است به نحوی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید راهکار منطبق با نیازمندی‌های خود را در اختیار داشته باشید.

بیشتر بدانید
تحلیل پیشرفته

استفاده از تحلیل‌های پیشرفته بر پایه قدرت محاسباتی که زیرساخت NEF برای شما فراهم می‌کند، امکان استخراج گزارش‌های متعددی را در لحظه برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید پاسخ‌های دقیق‌تری برای مشکلات کسب‌وکار داشته باشید و تصمیمات هوشمندانه‌ای اتخاذ کنید.

بیشتر بدانید