شرکت نرم افزاری نوماتک

راهکار نوماتک ویژه صنایع تولیدی

عدم قطعیت، عدم ثبات و پیچیدگی در فضای کسب‌وکار امروز، به ویژه در صنایع تولیدی، به شدت وجود دارد و موانعی بزرگ در کارآمدی و سوددهی واحدهای تولیدی ایجاد کرده‌است.


راهکار نرم‌افزاری نوماتک ویژه صنایع تولیدی، با آگاهی از تمام دغدغه‌های شما، متناسب با نیازمندی‌های شما طراحی شده و به شما کمک می‌کند با بهبود فرایندها، عملیاتی دقیق‌تر و استفاده بهینه از منابع سازمان، محصولاتی باکیفیت و پاسخگوی تقاضای بازار را تولید کنید. در عین حال روابط خود را از یک سو با مشتریان و از سوی دیگر با تأمین‌کنندگان مدیریت کنید و جریان نقدی بهینه را در سازمان تضمین کنید.

درخواست دمو

ما به شما کمک می‌کنیم راهکاری متناسب با نیازمندی‌های خود پیدا کنید.

شفافیت

از تمام جزئیات کسب‌وکار خود آگاه شوید. نوماتک معماری یکپارچه‌ای دارد که بینش‌های کاربردی را در همه جنبه‌ها در هر زمان و هر جا در اختیار شما قرار می‌دهد.

بهره‌وری

با منابع فعلی خود به بهره‌وری بالاتری دست یابید. نوماتک روابطی هم‌افزا میان تأمین‌کنندگان و مشتریان ایجاد می‌کند که منجر به بیشینه شدن سودآوری و وفاداری می‌شود.

یکپارچگی

با منابع فعلی خود به بهره‌وری بالاتری دست یابید. نوماتک روابطی هم‌افزا میان تأمین‌کنندگان و مشتریان ایجاد می‌کند که منجر به بیشینه شدن سودآوری و وفاداری می‌شود.

چابکی

سازمان را برای پاسخگویی سریع به فرصت‌ها و چالش‌ها آماده کنید. نوماتک فرایندهای پیچیده کسب‌وکار را ساده کرده و از تأخیر و خطاهای تولید جلوگیری می‌کند.

راهکار نوماتک ویژه صنایع تولیدی چیست؟


راهکار نوماتک ویژه صنایع تولیدی راهکاری منعطف است که می‌توانید آن را متناسب با نیازمندی‌های خود سفارشی کنید. چه کسب‌وکاری بزرگ باشید، چه کوچک و متوسط، نوماتک به شما کمک می‌کند برای مدیریت بهتر عملیات و منابع سازمان بهترین راهکار را در اختیار داشته باشید. راهکارهای تخصصی نوماتک در صنایع تولیدی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید بدون تحمیل هزینه‌های توسعه داخلی راهکار از ویژگی‌های یک راهکار خبره بهره بگیرید.
این راهکار بهترین انتخاب برای تولیدکنندگانی است که به دنبال یک راهکار جامع برای کسب و کار خود هستند و طیفی از نیازمندی‌های واحدهای تولیدی بزرگ و کوچک را پوشش می‌دهد. مدیریت زنجیره تأمین (SCM)، مدیریت و برنامه‌ریزی تولید (PLM) مدیریت منابع انسانی (HRM)، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، اتوماسیون اداری (eOffice) و مدیریت مالی و حسابداری (Finance) در این راهکار به صورت یکپارچه در نظر گرفته شده‌اند که می‌توانید به تنهایی از هر یک از این بخش‌ها نیز بهره بگیرید تا به این ترتیب همه امور خود را به آسانی مدیریت کنید.

منافع راهکار تولیدی نوماتک برای کسب‌وکار شما چیست؟


بزرگترین و مهم‌ترین منفعتی که از پیاده‌سازی راهکار تولیدی نوماتک در سازمان عاید شما می‌‎شود، ساده شدن پیچیدگی‌های کسب‌وکار است. نوماتک با تکیه بر به‌روش‌های فرایندی، بهترین راه‌حل‌های ممکن برای حل مشکلات کسب‌وکارها را در اختیار شما قرار می‌دهد. با پیاده‌سازی راهکار تولیدی نوماتک بهبودهای چشمگیری در کسب‌وکار خود خواهید دید:

- کاهش هزینه‌ها و افزایش سود؛
- کاهش خطاهای انسانی با خودکارسازی فرایندها؛
- ارتقای بهره‌وری سازمان؛
- ایجاد جریان اطلاعاتی منظم و شفاف و در نتیجه دسترسی به اطلاعات دقیق، صحیح و به‌موقع؛
- قابلیت تحلیل اطلاعات و پیش‌بینی وضعیت آینده کسب‌وکار؛
- تخصیص بهینه منابع سازمانی برای اجرای برنامه‌ها؛
- و ...

راهکار نوماتک ویژه صنایع تولیدی چه تفاوتی با راهکارهای دیگر در بازار دارد؟


راهکار نوماتک دیدگاهی فراتر از نرم‌افزارهای سنتی موجود در بازار دارد که به صورت جداگانه بخش‌های مختلف کسب‌وکار را مدیریت می‌کردند. در مقابل این دیدگاه، با در اختیار داشتن راهکار نوماتک ویژه صنایع تولیدی می‌توانید یکپارچگی واقعی را درتمام فرایندهای کسب‌وکار خود تجربه کنید. همچنین تحت وب بودن و عدم وابستگی به سیستم عامل این امکان را به شما می‌دهد که از هر جایی که هستید و بر روی هر ابزاری که در اختیار دارید وظایف خود را انجام دهید، بر کسب‌وکار خود نظارت کنید و با اطلاعاتی به‌روز، تصمیمات آگاهانه و به‌موقع اتخاذ کنید.