شرکت نرم افزاری نوماتک

راهکارهای نوماتک

کسب‌وکارها برای حل مشکلات و مدیریت بهینه فعالیت‌های خود از بسته‌های نرم‌افزاری استفاده می‌کنند که بر اساس فرایندهایی استاندارد از پیش طراحی و توسعه داده شده‌اند. به این ترتیب اگر چه ممکن است به راه‌حلی متوسط دست یابید اما کاستی این رویکرد در عدم تطابق کامل با نیازمندی‌های شما موجب می‌شود در نهایت ایده‌آل‌ترین راه‌حل را در اختیار نداشته باشید. با استفاده از راهکارهای نوماتک که متناسب با نیازمندی‌های صنایع تولیدی و شرکت‌های بازرگانی طراحی شده‌اند، می‌توانید جامع‌ترین راهکار را برای اداره کسب‌وکار خود داشته باشید.


صنایع تولیدی

راهکار ERP نوماتک ویژه صنایع تولیدی راهکاری جامع و خبره است که بر اساس روش‌های فرایندی تولیدکنندگان پیشرو در دنیا طراحی شده و با تکیه بر تجربیات نوماتک از کار با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی بومی‌سازی شده‌است. این راهکار پاسخگوی تمام نیازهای شما از فرایندهای هسته‌ای مدیریت زنجیره تأمین و برنامه‌ریزی تولید تا فرایندهای پشتیبان مدیریت مالی و حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری و اتوماسیون اداری است و متناسب نیازمندی‌های شما قابل سفارشی‌سازی می‌باشد.
شرکت بازرگانی

راهکار ERP نوماتک ویژه شرکت‌های بازرگانی راهکاری جامع و خبره است که میان مدیریت زنجیره تأمین شرکت‌های بازرگانی و نیز فرایندهای پشتیبان مدیریت مالی و حسابداری ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت ارتباط با مشتری و اتوماسیون اداری یکپارچگی ایجاد می‌کند. قابلیت سفارشی‌سازی این راهکار متناسب نیازمندی‌های شما این امکان را فراهم می‌کند که بدون صرف هزینه‌های توسعه داخلی نرم‌افزار، تمام آن چه را نیاز دارید در اختیار داشته باشید.