شرکت نرم افزاری نوماتک
موقعیت شغلی

به نوماتک بپیوندید!


نوماتک ارائه دهنده راهکارهای نرم‌افزاری برای شرکت‌های متوسط و بزرگ است و به مشتریانش کمک می‌کند با بهبود عملیات، تسهیل انجام کارها و بهره‌گیری از گزارش‌های تحلیلی، کسب‌وکار خود را آسان مدیریت کنند.

نوماتک محیط کاری پویا، سالم و منعطفی را فراهم کرده است و از علاقه‌مندان در جایگاه‌های شغلی زیر به صورت تمام وقت یا پاره‌وقت (فقط برای دانشجویان دانشگاه‌های تهران) دعوت به همکاری می‌کند:
سرمایه های انسانی نوماتک

نیروی انسانی همواره برای نوماتک به عنوان ارزشمندترین سرمایه تلقی شده است. نوماتک برای افراد با انگیزه پر از فرصت‌های جدید برای رشد و یادگیری است. محیط کاری نوماتک در عین حرفه‌ای بودن، محیطی امن و صمیمی است که به شما کمک می‌کند به درستی در مسیر کاری خود گام بردارید.  نوماتک از زبان نوماتکی‌ها در یک کلمه پیشرو، پویا و خلاق، حرفه‌ای، آینده‌نگر، خوش‌فکر، حامی و همدل، صمیمی و باهوش است. 

زندگی در نوماتک

نوماتک در شبکه های اجتماعی

Nomatec-Linkedin
چه طور در شبکه‌های اجتماعی، حرفه‌ای باشیم؟

تصوری که از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد اتلاف وقت است. هر چه قدر هم که شما در شبکه‌های اجتماعی به دنبال مطالب مفید باشید، باز هم آن‌قدر حجم اطلاعات ناموثق و بدون مرجع و حاشیه‌ها زیاد است که در عمل بخش زیادی از وقت شما تلف می‌شود. به همین علت بسیاری افراد حرفه‌ای ترجیح می‌دهند که این ابزار را به کلی از زندگی خود حذف کنند....


چه طور در شبکه‌های اجتماعی، حرفه‌ای باشیم؟
 رزومه‌ای که با آن استخدام می‌شوید!
رزومه‌ای که با آن استخدام می‌شوید!

اثبات توانایی‌ها در دانشگاه و فضای آکادمیک کاری نسبتاً ساده است. روش‌های از پیش تعریف شده‌ای در دانشگاه‌ها برای ارزیابی شما وجود دارد: آزمون‌های کتبی و شفاهی، حل مسئله، پروژه‌های کلاسی و ... در نهایت همیشه روشی پیش پای شماست تا توانایی‌های خود را ثابت کنید. اما بعد از دانشگاه و در محیط حرفه‌ای چگونه می‌خواهید توانایی‌های خود را ثابت کنید؟


رزومه‌ای که با آن استخدام می‌شوید!
 بایدها و نبایدهای یک رزومه خوب در یک نگاه
بایدها و نبایدهای یک رزومه خوب در یک نگاه

وقتی می‌خواهید اثبات کنید که بهترین فرد برای یک جایگاه شغلی هستید، اولین کار این است که رزومه خود را برای آن شرکت ارسال کنید. رزومه اولین چیزی است که شما با آن قضاوت می‌شوید و باید تلاش کنید که در این معرفی اولیه، تأثیری مثبت بر خواننده بگذارید. برای نوشتن یک رزومه خوب چه نکاتی را باید در نظر داشته باشید؟ بایدها و نبایدهای نوشتن رزومه را در اینفوگرافیک ما ببینید.


بایدها و نبایدهای یک رزومه خوب در یک نگاه