شرکت نرم افزاری نوماتک

زندگی در نوماتک


در نوماتک ما تلاش می‌کنیم با کمک شما راه‌حل مشکلات کسب‌وکارهای بزرگ را در صنایع مختلف پیدا کنیم.

این کار به سادگی ارائه راهکارهای نرم‌افزاری نیست! ما از تکنولوژی برای خلق راهکارهایی استفاده می‌کنیم که فرصت‌های جدیدی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. نوماتک فرصت‌های رشد و یادگیری زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید با آخرین تکنولوژی‌ها کار کنید و روی کمک همکارانتان حساب کنید.

در عوض شما در نوماتک باید خلاق باشید، بهترین ایده‌های خود را بیان کنید و بهترین کیفیت را در طراحی، توسعه و ارائه راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک تضمین کنید.اگر کار کردن در یک محیط پرچالش و حرفه‌ای و در عین حال صمیمی را دوست دارید،

نوماتک همان جایی است که باید باشید.

پریا نثری کارشناس استقرار نرم‌افزار

من توی نوماتک هر روز با چالش‌های جدیدی روبه‌رو میشم و می‌تونم ایده‌های خودم رو به راحتی مطرح کنم. پویایی و نوآوری دو تا از ویژگی‌های اصلی محیط کار من است.

فائز مهربانی برنامه‌نویس

نوماتک یک تیم از بهترین برنامه نویس ها رو دور هم جمع کرده و تمام امکانات لازم برای موفقیت رو در اختیارشون قرار میده تا از آخرین تکنولوژی ها برای توسعه سیستم استفاده کنند.

غزل حدادی کارشناس تحلیل

من می‌تونم روی کمک هم‌تیمی‌هام حساب کنم. محیط کاری دوستانه نوماتک باعث میشه که آدم ها خیلی راحت با هم ارتباط برقرار کنند و کارها رو به موقع و به بهترین شکل انجام بدهند.

می‌خواهید در مورد موقعیت‌های شغلی نوماتک بیشتر بدانید؟

می‌توانید رزومه خود را برای ما ایمیل کنید. در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید حتماً با شما تماس می‌گیریم و برای مصاحبه حضوری دعوتتان می‌کنیم.