شرکت نرم افزاری نوماتک

راهکار نوماتک ویژه شرکت‌های بازرگانی

بخش بازرگانی به ویژه در ایران با چالش‌های عمده‌ای در حوزه‌های مختلفی مانند قیمت‌گذاری، بیمه، عدم وجود نظارت کافی بر بازار مواجه است که کسب‌وکار را بیش از پیش برای فعالان این بخش دشوار کرده‌است.

راهکار نرم‌افزاری نوماتک ویژه شرکت‌های بازرگانی، با آگاهی از تمام دغدغه‌های این بخش، متناسب با نیازمندی‌های شما طراحی شده و به شما کمک می‌کند با بهبود فرایندها، عملیاتی دقیق‌تر و استفاده بهینه از منابع سازمان، محصولاتی باکیفیت و پاسخگوی تقاضای بازار را تولید کنید. در عین حال روابط خود را از یک سو با مشتریان و از سوی دیگر با تأمین‌کنندگان مدیریت کنید و جریان نقدی بهینه را در سازمان تضمین کنید.

درخواست دمو

ما به شما کمک می‌کنیم راهکاری متناسب با نیازمندی‌های خود پیدا کنید.

شفافیت

از تمام جزئیات کسب‌وکار خود آگاه شوید. نوماتک معماری یکپارچه‌ای دارد که بینش‌های کاربردی را در همه جنبه‌ها در هر زمان و هر جا در اختیار شما قرار می‌دهد.

بهره‌وری

با منابع فعلی خود به بهره‌وری بالاتری دست یابید. نوماتک روابطی هم‌افزا میان تأمین‌کنندگان و مشتریان ایجاد می‌کند که منجر به بیشینه شدن سودآوری و وفاداری می‌شود.

یکپارچگی

فرایندهایی یکپارچه برای بهبود ارتباطات میان واحدهای عملکردی خود داشته باشید. با نوماتک هماهنگی میان اجزای زنجیره تأمین خود را در عمل مشاهده می‌کنید.

چابکی

سازمان را برای پاسخگویی سریع به فرصت‌ها و چالش‌ها آماده کنید. نوماتک فرایندهای پیچیده کسب‌وکار را ساده کرده و سرعت پاسخگویی شما به تقاضای بازار را دو چندان می‌کند.

راهکار نوماتک ویژه شرکت‌های بازرگانی چیست؟


راهکار نوماتک ویژه شرکت‌های بازرگانی راهکاری منعطف است که می‌توانید آن را متناسب با نیازمندی‌های خود سفارشی کنید. چه کسب‌وکاری بزرگ باشید، چه متوسط، نوماتک به شما کمک می‌کند برای مدیریت بهتر عملیات و منابع سازمان بهترین راهکار را در اختیار داشته باشید. راهکارهای تخصصی نوماتک در شرکت‌های بازرگانی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید بدون تحمیل هزینه‌های توسعه داخلی راهکار از ویژگی‌های یک راهکار خبره بهره بگیرید.

این راهکار بهترین انتخاب برای شرکت‌هایی است که به دنبال یک راهکار جامع برای کسب و کار خود هستند و طیفی از نیازمندی‌های بخش بازرگانی در شرکت‌های بزرگ یا متوسط را پوشش می‌دهد. مدیریت منابع سازمان (ERP)، مدیریت زنجیره تأمین (SCM)، مدیریت و برنامه‌ریزی تولید (PLM)، مدیریت منابع انسانی (HRM)، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، اتوماسیون اداری (eOffice) و مدیریت مالی و حسابداری (Finance) در این راهکار به صورت یکپارچه در نظر گرفته شده‌اند که می‌توانید به تنهایی از هر یک از این بخش‌ها نیز بهره بگیرید تا به این ترتیب همه امور خود را به آسانی مدیریت کنید.

منافع راهکار بازرگانی نوماتک برای کسب‌وکار شما چیست؟


بزرگترین و مهم‌ترین منفعتی که از پیاده‌سازی راهکار بازرگانی نوماتک در سازمان عاید شما می‌‎شود، ساده شدن پیچیدگی‌های کسب‌وکار است. نوماتک با تکیه بر به‌روش‌های فرایندی، بهترین راه‌حل‌های ممکن برای حل مشکلات کسب‌وکارها را در اختیار شما قرار می‌دهد. با پیاده‌سازی راهکار بازرگانی نوماتک بهبودهای چشمگیری در کسب‌وکار خود خواهید دید:

- کاهش هزینه‌ها و افزایش سود؛
- کاهش خطاهای انسانی با خودکارسازی فرایندها؛
- ارتقای بهره‌وری سازمان؛
- ایجاد جریان اطلاعاتی منظم و شفاف و در نتیجه دسترسی به اطلاعات دقیق، صحیح و به‌موقع؛
- قابلیت تحلیل اطلاعات و پیش‌بینی وضعیت آینده کسب‌وکار؛
- تخصیص بهینه منابع سازمانی برای اجرای برنامه‌ها؛
- و ...

راهکار نوماتک ویژه شرکت‌های بازرگانی چه تفاوتی با راهکارهای دیگر در بازار دارد؟


راهکار نوماتک دیدگاهی فراتر از نرم‌افزارهای سنتی موجود در بازار دارد که به صورت جداگانه بخش‌های مختلف کسب‌وکار را مدیریت می‌کردند. در مقابل این دیدگاه، با در اختیار داشتن راهکار نوماتک ویژه شرکت‌های بازرگانی می‌توانید یکپارچگی واقعی را درتمام فرایندهای کسب‌وکار خود تجربه کنید. همچنین تحت وب بودن و عدم وابستگی به سیستم عامل این امکان را به شما می‌دهد که از هر جایی که هستید و بر روی هر ابزاری که در اختیار دارید وظایف خود را انجام دهید، بر کسب‌وکار خود نظارت کنید و با اطلاعاتی به‌روز، تصمیمات آگاهانه و به‌موقع اتخاذ کنید.