شرکت نرم افزاری نوماتک

خدمات استقرار نوماتک

تضمین استقرار موفق با دانش، تجربه و تخصص نوماتک
تیم استقرار نوماتک آماده است تا دانش و تجربه خود را در استقرار راهکارهای نرم افزاری در سازمان در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از پایگاه دانش منابع آموزشی نوماتک از مطالعات موردی پروژه های موفق و شکست استقرار و مقالات مرتبط ضرورت های استقرار موفقیت آمیز را در سازمان هایی با شرایط مشابه خودتان درک کنید. نوماتک به شما کمک می کند بتوانید آسان ترین، سریع ترین و کم خطرترین راه را برای موفقیت خود انتخاب کنید.
قطعاً نوماتک نیز در این مسیر شما را گام به گام همراهی می‌کند و برای موفقیت شما تمهیداتی اندیشیده است. برنامه‌های استقرار موفق نوماتک بسته‌هایی جامع هستند که به صورت ویژه برای مشتریان نوماتک طراحی شده و با برنامه‌ریزی پروژه استقرار و لحاظ کردن تمام نیازمندی‌هایی شما طی این فرایند، تجربه‌ای مطلوب از استقرار راهکارهای نرم‌افزاری در سازمان برای شما فراهم می‌کنند.

Consulting-icon.svg
مدیریت ریسک‌های استقرار

مدیریت ریسک‌های استقرار

استقرار بهترین راهکارهای نرم‌افزاری در صورت عدم مدیریت درست، ممکن است با شکست مواجه شود. احتمال شکست با وجود هزینه‌های سنگین دراختیار داشتن این راهکارها نیز از سوی دیگر ریسک در نظر گرفتن برون‌سپاری راهکارها را افزایش می‌دهد. منطقی‌ترین راه مدیریت ریسک‌های استقرار و کاهش آن‌هاست تا به بهترین نتیجه دست یابید.

 مقاله نوماتک را مطالعه کنید!

رویکردهای استقرار نوماتک

رویکردهای استقرار نوماتک

پایش، آزمون و گزارش‌دهی، فعالیت‌هایی هستند که در هر فاز از استقرار باید در نظر گرفت. نوماتک با اتخاذ رویکردهای متناسب با شرایط هر کسب‌وکار، بهترین برنامه ممکن را برای استقرار موفقیت‌آمیز راهکارهای نرم‌افزاری تدوین می‌کند. با کارشناسان استقرار ما تماس بگیرید

برنامه‌های «استقرار موفق نوماتک

برنامه های استقرار موفق نوماتک

چگونه از راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک بیشترین بهره را بگیرید؟ آیا نیروی انسانی شما و تیم استقرار نوماتک از هماهنگی لازم برای اجرای پروژه برخوردارند؟ احتمال موفقیت و شکست پروژه استقرار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آشنایی با برنامه‌های استقرار موفق نوماتک