شرکت نرم افزاری نوماتک

اپلیکیشن CRM نمایشگاه نوماتک


نسخه تلفن هوشمند CRM ویژه نمایشگاه‌ها، به شما کمک می‌کند به آسانی اطلاعات مشتریان بالقوه خود را در نمایشگاه‌ها، گردهمایی‌ها و سایر رویدادهای خود گردآوری کنید و پیگیری‌های لازم را بر روی آن انجام دهید.امکانات اپلیکیشن CRM نمایشگاه نوماتک


گردآوری اطلاعات مشتریان بالقوه

اطلاعات مورد نیاز از مشتریان بالقوه خود را در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و گردهمایی‌ها به آسانی بر روی تبلت یا موبایل ذخیره کنید و با روش‌های سنتی جمع‌آوری اطلاعات مانند استفاده از کاغذ یا اکسل خداحافظی کنید!

استفاده از تبلت‌هابه عنوان کیوسک بازاریابی

از تبلت به عنوان ابزاری کاربردی در بازاریابی بهره بگیرید و به آن‌ها اجازه دهید اطلاعات خود را شخصاً ثبت کنند. به این ترتیب تعامل بیشتری با مشتریان بالقوه خود در فرایند فروش خواهید داشت.

پیگیری ایمیلی در لحظه

مشتریان خود را با ارسال آنی ایمیل پیگیری درخواست، بلافاصله پس از ثبت اطلاعاتشان، شگفت‌زده کنید. ایمیل پیگیری را می‌توانید به نحوی طراحی کنید که شامل هر گونه محتوای درخواست‌شده از طرف سرنخ‌ها مانند کاتالوگ، بروشور و ... باشد.

یکپارچگی و همزمانی کامل با سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

مزیت استفاده از این اپلیکیشن در کنار راهکار مدیریت ارتباط با مشتری نوماتک این است که این اطلاعات به محض ثبت شدن، در نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری قابل مشاهده، ویرایش و سایر اقدامات مورد نیاز شما خواهد بود.