شرکت نرم افزاری نوماتک

NEF چیست؟

NEF یا به صورت کامل‌تر Nomatec Enterprise Framework، زیرساختی است که نوماتک به صورت ویژه برای توسعه راهکارهای نرم‌افزاری، طراحی کرده است. توسعه نرم‌افزار بر بستر NEF امکانات گسترده‌ای را در اختیار کسب‌وکارهایی قرار می‌دهد که می‌خواهند به سرعت به تغییرات بازار پاسخ دهند و همواره پیشرو باشند. از عملیات مالی تا مدیریت زنجیره تأمین و به صورت کلی‌تر برنامه‌ریزی منابع سازمان، NEF به کسب‌وکار شما کمک می‌کند که از تمام فرصت‌های خود به بهترین شکل استفاده کند.
NEF بستری است که همه اطلاعات، روابط کارکنان، مشتریان و تأمین‌کنندگان، و ... را به صورت یکپارچه به هم متصل می‌کند به نحوی که می‌توانید ارزش حقیقی تحول دیجیتال را در کسب‌وکار خود تجربه کنید و به این ترتیب در هر لحظه تسلط کاملی بر وضعیت کسب‌وکار داشته باشید و بهترین تصمیمات را به موقع اتخاذ کنید.NEF دقیقاً چگونه به شما کمک می‌کند؟
speed

بهبود سرعت و عملکرد


یکی از اهداف اصلی به کارگیری راهکارهای نرم‌افزاری، افزایش سرعت انجام کارهاست، اما این سیستم‌ها گاه با اختلالاتی مواجه می‌شوند. نوماتک مبتنی بر NEF سرعت و عملکردی فراتر از انتظار شما را تضمین می‌کند.

یکپارچگی در سطوح بالاتر


زیرساخت سازمانی نوماتک، یکپارچگی را در سطوح بالاتری بازتعریف می‌کند و شما علاوه بر دسترسی به اطلاعات یکپارچه، ارتباط عملیات مختلف سازمان و نیز ارتباط میان کارکنان، مشتریان و تأمین‌کنندگان  را نیز تجربه خواهید کرد. 

access

دسترسی به جزئی‌ترین سطح اطلاعات


شما می‌توانید در لحظه و تنها با یک کلیک، اطلاعات خود را از کلی‌ترین سطح به جزئی‌ترین سطح واکاوی کنید تا به این ترتیب با مشاهده سریع جزئی‌تری اطلاعات مورد نیاز، تسلط کاملی بر عملیات خود داشته باشید

تحول دیجیتال به معنای واقعی


با استفاده از راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک که بر بستر NEF توسعه داده شدند، به آخرین تکنولوژی‌ها دسترسی دارید و قابلیت‌هایی در اختیار دارید که به واسطه آن کسب‌وکار شما در رقابت بازار پیش می‌افتد.

 Dynamic_Customization

قابلیت سفارشی‌سازی پویا


قابلیت سفارشی کردن راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک به صورت پویا به شما این امکان را می‌دهد که به موقع نسبت به تغییرات فضای کسب‌وکار پاسخ دهید و با انطباق با آن‌ها، بیشترین بهره را از فرصت‌ها ببرید.

بهبود تجربه کاربری


بستر NEF امکانات متعددی را برای بهبود تجربه کاربری در اختیار مهندسین تولید نوماتک قرار می‌دهد و طراحی بر این اساس سبب شده است با حذف عملیات اضافی هر کاربر بتواند با کم‌ترین میزان آموزش، با سرعت و به آسانی وظایفش را انجام دهد.