شرکت نرم افزاری نوماتک

آموزش نوماتک

مقاومت سازمانی حاصل از استقرار راهکار نرم‌افزاری را به حداقل برسانید
مسئله کلیدی و مغفول در تغییرات سازمانی که عموماً مقاومت کارکنان را به همراه دارد، بی‌توجهی به آموزش است. کارکنان شما به آموزش نیاز دارند تا با ایجاد آگاهی پیش از مواجهه با مسائل ناشناخته، از بروز واکنش های منفی جلوگیری شود. استقرار نرم‌افزار در سازمان از تغییراتی است که مقاومت نسبت به آن در موارد متعدد به عنوان علت اصلی شکست در استقرار نرم‌افزار گزارش شده‌است. طبیعی است فردی که چندین سال است با استفاده از روش‌های مشخص سازمانی مسئله‌ای را حل می‌کرده، اگر با راه‌حل جدیدی روبه‌رو شود در ابتدای امر مقاومت می‌کند و ترجیح می‌دهد از روش‌های پیشین استفاده کند. آموزش می‌تواند مزیت‌های استفاده از راه‌حل جدید را روشن کند و چگونگی به‌‌کارگیری آن را به فرد بیاموزد تا به این ترتیب سازمان شما با موفقیت راهکار نرم‌افزاری مورد نظر خود را پیاده‌سازی کرده و آن را به کار گیرد.

Training-icon.svg
منابع آموزشی برای یادگیری شخصی

منابع آموزشی برای یادگیری شخصی

این منابع شامل کتاب ها، مقالات، اسلایدها، اینفوگرافیک ها و سایر مطالبی است که از طریق وبسایت و وبلاگ نوماتک در اختیار شما قرار می گیرد. کارکنان شما می توانند با استفاده از این منابع که به صورت رایگان در اختیار مشتریان نوماتک قرار می گیرد، قابلیت های سیستم را درک کنند.

 منابع نوماتک را ببینید

برگزاری جلسات آموزش مجازی

برگزاری جلسات آموزش مجازی

آموزش مجازی عمدتاً برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که به سبب محدودیت های مسافتی امکان آموزش حضوری نمی یابند، تعداد زیادی کاربر نیاز به آموزش دارند و یا استفاده از این روش را به هر دلیلی ترجیح می دهند. برای استفاده از این جلسات لازم است مشتریان مجهز به حداقلی از زیرساخت باشند.

 کاتالوگ آموزش نوماتک را ببینید

 برگزاری جلسات آموزش حضوری

برگزاری جلسات آموزش حضوری

چگونه از راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک بیشترین بهره را بگیرید؟ آیا نیروی انسانی شما و تیم استقرار نوماتک از هماهنگی لازم برای اجرای پروژه برخوردارند؟ احتمال موفقیت و شکست پروژه استقرار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟


 کاتالوگ آموزش نوماتک را ببینید