شرکت نرم افزاری نوماتک

خدمات پشتیبانی نوماتک

تجربه‌ای متفاوت از خدمات پشتیبانی!
مهم نیست از راهکارهای نرم‌افزاری یا خدمات ابری نوماتک استفاده می کنید، در هر دو صورت بالاترین میزان پشتیبانی را از تیم پشتیبانی نوماتک دریافت خواهید کرد. برنامه‌های پشتیبانی کاملاً با نیازهای شما هماهنگ می‌شوند؛ اگر تمایل دارید فرایندهای خود را بهبود دهید، می‌خواهید استقرار در مدت زمان کوتاه‌تری صورت گیرد، نیاز به تخصیص ساعت های آموزش بیشتر دارید و یا باید کارآمدی فرایند استقرار را افزایش دهید، برنامه پشتیبانی شما در اختیارتان قرار می‌گیرد. طیف متنوعی از امکانات ارتباطی پشتیبانی از مشتریان مانند استفاده از پورتال پشتیبانی از مشتری، راهنمای کار با نرم‌افزار، گفتگوی آنلاین و پشتیبانی تلفنی از مزیت های متمایزی است که نوماتک در اختیار شما قرار می دهد.

Support-icon.svg
پشتیبانی مشتری مبتنی بر وب

پشتیبانی مشتری مبتنی بر وب

نوماتک دو امکان پورتال پشتیبانی از مشتری و وبسایت ارسال تیکت را جهت ارسال درخواست‌های پشتیبانی و سایر ارتباطات با مشتری، در اختیار مشتریان قرار داده است تا مشتریان در هر زمان بتوانند مشکلات خود را مطرح کنند و تیم پشتیبانی پاسخ‌های مناسب را در کمترین زمان در اختیار آن‌ها قرار دهند.

راهنمای استفاده از نرم‌افزار

راهنمای استفاده از نرم‌افزار

راهنمای استفاده از نرم‌افزار نوماتک که با توجه به دسترسی‌های هر کاربر به سیستم نوشته شده است، گام به گام کاربر را در چگونگی استفاده از سیستم پیش می‌برد. تمامی کارکردهای سیستم در جزئی‌ترین سطح در این راهنما توضیح داده شده است به نحوی که تنها با در اختیار داشتن این راهنما بتوانید به راحتی از سیستم استفاده کنید. این راهنما به صورت جزوه‌ای است که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

پشتیبانی تلفنی و گفتگوی آنلاین

پشتیبانی تلفنی و گفتگوی آنلاین

شما می‌توانید در تمام فرایند تصمیم‌گیری برای انتخاب و خرید راهکار نرم‌افزاری مورد نیاز خود و همچنین پس از خرید نرم‌افزار نوماتک و استقرار آن، از مشاوره رایگان با تیم پشتیبانی ما بهره بگیرید. متخصصین ما از میان بااستعدادترین نیروی انسانی انتخاب شدند و با تجربه فراوان در حوزه تحلیل کسب‌وکار، بهبود فرایندهای سازمان و استقرار راهکارهای نرم‌افزاری آماده‌اند که بهترین راهکار را برای موفقیت کسب‌وکارتان به شما ارائه کنند.