شرکت نرم افزاری نوماتک

اخبار

1395/12/08
هفتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف

newsImage


سالانه نمایشگاه‌های کاریابی زیادی در سراسر دنیا اغلب از سوی دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. هدف اصلی برگزاری چنین رویدادهایی آشنایی دانش‌آموختگان با موقعیت‌های شغلی و شرکت‌هایی است که این موقعیت‌ها را فراهم کرده‌اند.

یکی از برگزارکنندگان بزرگ این نمایشگاه‌ها در ایران دانشگاه صنعتی شریف است که عموماً در هر دوره برگزاری با استقبال قابل توجهی هم از سوی کارفرمایان و هم از سوی کارچویان رو به رو می‌شود. اسفند ماه امسال نیز هفتمین دوره این نمایشگاه در دانشگاه شریف برگزار شد و شرکت نرم‌افزاری نوماتک با حضور در این نمایشگاه موقعیت‌های شغلی خود را معرفی نمود.

Image07_01.jpg

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، این نمایشگاه که صبح روز یکشنبه یکم اسفند ماه سال 1395 در سالن ترتیب بدنی استاد جباری با حضور بیش از 40 شرکت فعال داخلی بازگشایی شد. در این دوره از نمایشگاه بیش از 5 هزار نفر متقاضی کار ثبت نام کرده‌اند که نسبت به دوره‌های قبلی رشد قابل توجهی داشته است.

شرکت نرم‌افزاری نوماتک در این نمایشگاه برای جایگاه‌های شغلی برنامه‌نویس back-end، برنامه‌نویس front-end، تحلیلگر نرم‌افزار و استقراردهنده نرم‌افزار از نیروهای علاقه‌مند و واجد شرایط دعوت به همکاری کرده است. طی سه روز نمایشگاه، تیم فنی نوماتک با حضور در غرفه شرکت نوماتک با تعداد زیادی از علاقه‌مندان به کار در این موقعیت‌های شغلی، صحبت کردند و تعداد زیادی رزومه نیز دریافت کردند.

Image07_02.jpg

قابل ذکر است سایر کارجویانی که به سبب محدودیت زمانی قادر به شرکت در این نمایشگاه یا ثبت رزومه خود نبوده‌اند می‌توانند از طریق وبسایت نوماتک به نشانی http://jobs.nomatec.net/ فرم آنلاین رزومه را پر کنند و یا رزومه خود را به نشانی job@nomatec.net  به صورت مستقیم برای واحد منابع انسانی ارسال کنند.