شرکت نرم افزاری نوماتک

اخبار

1396/04/28
موفقیت در تحول دیجیتال با راهکار نرم‌افزاری نوماتک

newsImage


بستر NEF چه ناممکن‌هایی را ممکن می‌کند؟

 

بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ از تاریخ 30 تیر تا 2مرداد 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و شرکت نرم‌افزاری نوماتک، همانند سال‌های گذشته برای معرفی آخرین راهکارهای نرم‌افزاری سازمانی در این رویداد حضور دارد.

 

به گزارش تابناک، ارائه راهکارهای نرم‌افزاری بر بستر NEF که منحصراً توسط شرکت نوماتک توسعه داده شده است، مزایای زیادی از جمله بهبود سرعت، تجربه کاربری و عملکرد را برای کسب وکارهای بزرگ و متوسط ایجاد کرده است. قابلیت پیش‌بینی نیازمندی‌های کسب و کار و انعطاف کافی برای توسعه بر این اساس، رویکردی در توسعه راهکارهای نرم‌افزاری است که برای اولین بار در ایران پیاده‌سازی و به بازار عرضه شده است.

این راهکارها در حوزه‌های مختلف به کسب‌وکارها کمک می‌کند و شامل سیستم های برنامه‌ریزی منابع سازمان، مدیریت زنجیره تأمین، مدیریت و برنامه‌ریزی تولید، مدیریت حمل و نقل، حسابداری مالی و حسابداری مدیریت ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت ارتباط با مشتری و اتوماسیون اداری است. 

لازم به ذکر است شرکت نرم‌افزاری نوماتک در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در سالن خلیج فارس، پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
 

همچنین امکان دموی راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک در نمایشگاه الکامپ فراهم شده است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق نشانی زیر ثبت نام خود را برای تنظیم زمان جلسه، تکمیل کنند:
https://www.nomatec.net/LandingPage/Elecomp1396